Meble do sypialni i pokoi dziecięcych

Sypialnia to intymna przestrzeń, w której musimy czuć się dobrze. To tutaj znikamy po całym dniu pełnym biegu. Siadamy do późnych godzin nocnych zaczytując się w ulubionej lekturze, oglądając ulubiony serial, lub wprowadzamy ostatnie poprawki do pilnych projektów. Przestrzeń tylko dla Ciebie, stworzona specjalnie dla Ciebie.

ŁÓŻKA, TOALETKI, SZAFKI NOCNE I NIE TYLKO

Z nami wykonają Państwo meble i zabudowy do sypialni w dowolnym stylu i dowolnej formie. Wykonujemy również nieszablonowe projekty i pomysły. Współpracujemy z tapicerem i szklarzem, dzięki czemu możemy zaoferować spójne z całym wnętrzem wykończenia zagłówków, siedziska, lustra itd.

DLA DZIECI TO CO NAJLEPSZE

Dzieci spędzają w swoich pokojach długie godziny. To jest ich miejsce i ich kryjówka przed światem. To tutaj urządzają popołudniowe spotkania przy herbacie, wykonują loty kosmiczne w rakietach z kartonu, budują niesamowite konstrukcje z klocków i tworzą namioty z kocy i narzut. Tutaj też odrabiają lekcje, uczą się i odsypiają cały dzień pełen wrażeń.

Pokój dziecięcy powinien wspierać rozwój ich wyobraźni i kreatywności. Powinien być ergonomiczny, bezpieczny i wykonany z materiałów, które wytrzymają najbardziej szalone projekty artystyczne przy użyciu kredek, pisaków i farb.

My doskonale o tym wiemy i wiemy jak ważne jest zawarcie w jednym pomieszczeniu przestrzeni do nauki, odpoczynku, zabawy i ubranie tego w formę, która będzie inspirować do odkrywania świata. Z wielką chęcią pomagamy realizować marzenia o łóżku z ramą, o wygodnej kanapie w kształcie wyścigówki, czy domku na drzewie z liną w środku pokoju. Dla nas dziecięca wyobraźnia to ogromna inspiracja i wyzwanie do działania.