O nas

Wszystko zaczęło się wiele, wiele lat temu. Jesteśmy firmą rodzinną i od pokoleń nasze życie związane jest z drewnem. Już nasi pradziadowie pracowali przy obróbce tego surowca.

PASJA

Założyciel firmy – Marek Wiśniewski, swoje pierwsze konstrukcje drewniane, tworzył już jako nastolatek. Zarażony pasją, stale rozwijając swoje umiejętności, w ramach szkolnych zajęć praktycznych, zamiast siedzieć w ławce, słuchając dawno poznanej metodyki, został przez prowadzącego odesłany do odnawiania szkoły, co czynił z wielkim zaangażowaniem. Później wyruszył pod skrzydła mistrza stolarstwa, który dzielił się z nim swoim pięćdziesięcioletnim doświadczeniem. Tam też uzyskał dyplom czeladniczy. Następnie zdobywał wiedzę w kilku miejscach, w tym również we Francji, aż w roku 1995 założył swoją własną firmę, która od prawie trzydziestu lat zdobywa uznanie wielu zadowolonych klientów.

RZEMIOSŁO

Swoją ogromną pasją, zaraził też syna i córkę, którzy nierzadko podkreślają, że miłość do rzemiosła, wyssali z mlekiem matki, a zapach drewna, jest zapachem, który towarzyszył im od zawsze. Syn poszedł w ślady ojca, a córka ukończyła studia na kierunku: Architektura Wnętrz. Razem stanowią zespół, który łączy w sobie kreatywność, otwartość i zamiłowanie do pięknego wzornictwa, z doświadczeniem, wiedzą i solidnym fachem.

PROFESJONALIZM

Nasza firma łączy ze sobą tradycję, solidność i wieloletnie doświadczenie z nowoczesnością, stałym poszukiwaniem nowych rozwiązań oraz zamiłowaniem do rzeczy pięknych i praktycznych. Kochamy drewno, uwielbiamy naturę, fascynujemy się designem. Wśród drzew, lasów i ptaków jesteśmy w domu. Z ogromnym szacunkiem podchodzimy do jednego z najbliższych człowiekowi materiałów jakim jest drewno, dlatego też tworzymy meble służące Państwu przez wiele lat. Nasze starania doceniają klienci z każdego zakątka kraju i Europy. Polecają nas wśród znajomych i rodziny, obdarzając nas tym samym zaufaniem, któremu zawsze chcemy sprostać.   

Wspólnie z naszymi klientami stworzyliśmy już niezliczoną ilość wnętrz. Zależy nam aby efekt końcowy wywoływał radość i zadowolenie, dlatego służymy naszą wiedzą i doświadczeniem również podczas rozplanowywania instalacji oraz dodatkowych elementów wyposażenia.

Polskie meble znane są na świecie ze swojej wyjątkowej jakości. Zachęcamy Państwa do przekonania się o tym z nami, wybierając polski design oraz rzemiosło na najwyższym poziomie.